NEDEN ÇÖLÇELİK OFİS MOBİLYA?

40 yılı aşkın sektör deneyimi ile Gaziantep başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Türkiye’nin birçok iline ofis mobilya tedarik eden ÇÖLÇELİK“First Class Office” sloganıyla sanayi kentimiz Gaziantep’te bir marka olmayı başarmıştır.

Nurettin ÇÖL tarafından 1978 yılında kurulan ÇÖLÇELİK, ofis mobilya ve koltuk grupları üreterek sektöre girmiş ve kısa süre içinde ahşap ve metal hammaddelerle de klasik ve modern ofis mobilyaları üretmeye başlamıştır.

Bir işletme olarak sektöre giren ÇÖLÇELİK’i bir marka haline getiren, yönetim ve işinde uzman personellerin işlerini eksiksiz ve titizlikle yapmasıdır. İl içi veya il dışı satın alımlarda nakliyat aşamasında gösterilen dikkat, müşteri yanında çözüm odaklı yaklaşım ve işini severek yapma politikamız sayesinde 2020 yılında iş hacmimizin artacağını öngörmekteyiz.

Bizleri tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz!

Değerlerimiz

Firma politikalarımız arasında, markamızı ulusal bazda en kaliteli ve yenilikçi olarak kılmayı hedeflemek yer almaktadır. Kaliteli ürünler, kusursuz satış sonrası hizmet ve daha hızlı ürün tedariği!

Politikalarımız

Çölçelik olarak müşterilerimizin tercih ve fikirlerine saygı duyuyor, taleplerine yönelik kalıcı çözümler buluyoruz. Personellerimizin hakkaniyetli ve ekip ruhuna sahip bir ortamda çalışmalarını sağlıyoruz.

Sertifikalarımız

Sektörümüze dair tüm sertifika ve yetki belgelerini alarak, denetimlerden yüksek puanlar almayı başarıyoruz. Deneyimlerimizi hukuka ve çalışma politikalarına en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hedeflerimiz

Vizyonumuz da misyonumuzda, daha kaliteli ürün, daha hızlı tedarik, daha memnun müşteri ve daha istikrarlı işler başaran personeller üzerine kuruludur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Toplu Alımlara Özel İndirimler!

Şirket/Ofisinize Özel Tasarımlar!

Türkiye'nin Her İline 3 Günde Teslim!

Taksitlendirme ve Ödeme Kolaylıkları!